TARNE 1,99€ - TASUTA TARNE TELLIMUSTELE al. 35€

ÜLD- JA OSTUTINGIMUSED

1. Üldsätted

1.1 Veebipoe Biokink.com (edaspidi Veebipood) omanik on GLEE OÜ (reg.nr.14755771) asukohaga Kesksalu tee 17, Türisalu. Järgnevad üld- ja ostutingimused kehtivad kõikide isikute (edaspidi Klient) ja Veebipoe vaheliste õigussuhete kohta, mis on tekkinud Veebipoest kauba tellimisel.
1.2 Veebipoel on õigus ühepoolselt muuta ja täiendada üld- ja ostutingimusi, avaldades uued üld- ja ostutingimused oma veebileheküljel. Juhul, kui Klient on esitanud tellimuse enne uute üld- ja ostutingimuste jõustumist, kehtivad Kliendile ostu sooritamise hetkel kehtinud üld- ja ostutingimused.
1.3 Veebipoest toodete ostmisele kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

2.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu (1,99€) kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
3.2 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Klient valib sobiva maksemeetodi Veebipoe pakutud makse töötlejate (Maksekeskus) või Stripe hulgast. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
3.3 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4. Kohaletoimetamine

4.1 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti
4.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
4.3 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
4.4 Kaup toimetatakse kohale Kliendi poolt ostuprotsessis valitud Omniva pakiautomaati.
4.5 Kauba kohale toimetamise tasu (1,99€) lisandub kauba hinnale. 
4.6 Kaup saabub Kliendi valitud Omniva pakiautomaati. Tellitud kauba saabumisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-i/e-kirja teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Saadetise hoiuaeg pakiautomaadis on 7 (seitse) kalendripäeva. Juhul, kui saadetist ei võeta hoiuaja jooksul automaadist välja, tagastatakse saadetis Veebipoele.
4.7 Juhul, kui kauba kättesaamisel selgub, et tarnitud kaup on kas vale, defektne või on saanud transpordil vigastada, kohustub klient esimesel võimalusel teavitama Veebipoodi kirjutades aadressile info@biokink.com.
4.8 Veebipood vastutab kliendi soetatud kauba eest kogu transpordi vältel. Kauba Omniva pakiautomaadist kättesaamise hetkel läheb kauba kahjustumise risk üle Kliendile.

5. Taganemisõigus

5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
      5.1.1. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.
5.2.14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
5.3. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
5.4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile grete.leetmaa@biokink.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemise avaldusse palume märkida tellimuse numbri ja tellimuse kättesaamise kuupäeva. Peale taganemise avalduse edastamist edastab Veebipood juhised, kuidas Omniva pakiautomaadiga toode Veebipoele tagastada.
5.5. Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup).
5.6. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud Omnivale.
5.7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Kliendilt lepingu alusel saadud tasud.
5.8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
5.9. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Kliendilt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
5.10 Kuna tegemist on hügieenitoodetega (hambaharjad, vatipadjad jne), ei võta Veebipood kaupa 14 päeva jooksul tagasi juhul, kui neid on juba kasutatud. 

6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile grete.leetmaa@biokink.ee või helistada telefonil: +37258088594.
6.2 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
6.3 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
6.4 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. Makse- ja tarnetingimused

7.1 Tellimuse eest tasutakse väljaspool Veebipoodi turvalises Maksekeskus AS-i maksekeskkonnas pangalingiga või Stripe keskkonnas krediitkaardiga (Visa, Mastercard, Amex). Maksekeskus AS-i keskkonnas on kliendil võimalik tasuda pangalingiga järgnevates pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay. Veebipood ei oma ligipääsu Kliendi krediitkaardi ja pangakonto andmetele.
7.2 Kõik Veebipoes kuvatud tooted on näidatud eurodes.
7.3 Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kogu ostusumma, milles sisaldub nii kauba hind kui ka Omniva pakiautomaadi teenuse kohaletoimetamise tasu.

8. Isikuandmete töötlemine

8.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
8.2 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust või makseteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa või saada maksete vastuvõtmiseks. 
8.3 Kliendi kohta kogutavaid isikuandmeid töödeldakse üksnes Teenuse osutamise, Teenuse osutamise võimaldamise, ning Veebipoe kasutamise võimaldamise eesmärgil, muuhulgas järgnevalt nimetatud eesmärkidel:
8.3.1. veebipoes esitatud tellimuse täitmiseks;
8.3.2. veebipoe kliendi suhete haldamine ning kliendiga kommunikeerimine;
8.3.3. müügi ja kliendibaasi analüütika koostamine ning uurimine;
8.3.4. veebipoe kasutusmugavuse ja teenuste arendamine.

9. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile grete.leetmaa@biokink.ee või helistada telefonil: +37258088594 või Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.