TARNE 1,99€ - TASUTA TARNE TELLIMUSTELE al. 35€

MAKSE- JA TARNETINGIMUSED

 1. Makse- ja tarnetingimused

1.1 Tellimuse eest tasutakse väljaspool Veebipoodi turvalises Maksekeskus AS-i maksekeskkonnas pangalingiga või Stripe keskkonnas krediitkaardiga (Visa, Mastercard, Amex). Maksekeskus AS-i keskkonnas on kliendil võimalik tasuda pangalingiga järgnevates pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay. Veebipood ei oma ligipääsu Kliendi krediitkaardi ja pangakonto andmetele.
1.2 Kõik Veebipoes kuvatud tooted on näidatud eurodes.
1.3 Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kogu ostusumma, milles sisaldub nii kauba hind kui ka Omniva pakiautomaadi teenuse kohaletoimetamise tasu.
 
2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
2.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu (1,99€) kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 
3. Kohaletoimetamine
3.1 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti
3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
3.3 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
3.4 Kaup toimetatakse kohale Kliendi poolt ostuprotsessis valitud Omniva pakiautomaati.
3.5 Kauba kohale toimetamise tasu (1,99€) lisandub kauba hinnale. 
3.6 Kaup saabub Kliendi valitud Omniva pakiautomaati. Tellitud kauba saabumisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-i/e-kirja teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Saadetise hoiuaeg pakiautomaadis on 7 (seitse) kalendripäeva. Juhul, kui saadetist ei võeta hoiuaja jooksul automaadist välja, tagastatakse saadetis Veebipoele.
3.7 Juhul, kui kauba kättesaamisel selgub, et tarnitud kaup on kas vale, defektne või on saanud transpordil vigastada, kohustub klient esimesel võimalusel teavitama Veebipoodi kirjutades aadressile info@biokink.com.
3.8 Veebipood vastutab kliendi soetatud kauba eest kogu transpordi vältel. Kauba Omniva pakiautomaadist kättesaamise hetkel läheb kauba kahjustumise risk üle Kliendile.

4. Taganemisõigus

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
      4.1.1. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.
4.2.14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
4.3. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
4.4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile info@biokink.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemise avaldusse palume märkida tellimuse numbri ja tellimuse kättesaamise kuupäeva. Peale taganemise avalduse edastamist edastab Veebipood juhised, kuidas Omniva pakiautomaadiga toode Veebipoele tagastada.
4.5. Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup).
4.6. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud Omnivale.
4.7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Kliendilt lepingu alusel saadud tasud.
4.8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
4.9. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Kliendilt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
4.10 Kuna tegemist on hügieenitoodetega (hambaharjad, vatipadjad jne), ei võta Veebipood kaupa 14 päeva jooksul tagasi juhul, kui neid on juba kasutatud.